JAK PROBÍHÁ TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL

Pokud Vám nebude cokoliv jasné,
klidně volejte na níže uvedené číslo, rádi Vám poradíme.

1. VAŠE POPTÁVKA A NAŠE NABÍDKA

V první řadě je potřeba ověřit si cenu tónování přímo pro Váš automobil.
Nejlepší cestou pro ověření (pokud cenu nenaleznete přímo v příkladech cen) je poptávka ceny formou telefonátu na telefonní číslo 737 339 927 nebo přes formulář pro zadání údajů pro cenovou nabídku.

Pro přesnou cenu tónování Vašeho vozu je potřeba připravit si tyto informace:
1) Výrobce vozu
2) Typ vozu
3) Typ karoserie vozu
4) Rok výroby vozu

Jakmile obdržíme tyto informace, sdělíme Vám cenu tónování vozu po telefonu nebo e-mailem, podle toho, jakým způsobem jste poptali.

Škoda Superb combi - od 2010

standardní cena 5000 Kč

2. MÍSTO A TERMÍN TÓNOVÁNÍ

Pro tónování skel Vašeho vozu je potřeba z pravidla 1 hodina práce u nás na dílně.

Provádíme i tónování u klientů, ale zpravidla pouze v případě, že se tónuje více automobilů najednou a zároveň jsou zajištěny pro tónování vhodné podmínky. Pro tónování potřebujeme dostatek prostoru, pokojovou teplotu a bezprašné prostředí. V případě tónování u klienta si účtujeme dopravu a čas strávený na cestě.

Tónování provádíme dle dopředu dohodnutého termínu dle vytíženosti.

Reklamní centrum

po kliknutí se Vám zobrazí mapa

3. INTENZITA TÓNOVÁNÍ A ATESTACE

Intenzita tónování (světelná propustnost) je z pravidla 15% nebo 5% propustnosti světla, pro tyto případy máme folie skladem. V případě, že máte zájem o jinou světelnou propustnost folie než používáme standardně, je potřeba se na tom domluvit při objednání, abychom si folii naskladnili před aplikací. Odstín tónování nemá vliv na výslednou cenu.

Standardně provádíme tónování profesionální řadou autofolií Lumar.

V rámci aplikace jsou pod folie nalepeny atestační štítky a při předání dostanete osvědčení tónování autoskel, kterým můžete doložit legálnost tónování v případě zastavení policejní hlídkou a na technické kontrole vozu dle požadavku zákona č. 56/2001 sb, předpisů EHK č. 43 a vyhlášky MDS ČR č. 341/2002 Sb.

Atestace je platná v rámci všech zemí EU.

4. TÓNOVÁNÍ A PŘEDÁNÍ VOZU

Před aplikací je vhodné automobil zavést do automatické myčky nebo ho důkladně umýt ručně. Po přistavení vozu znovu důkladně očistíme skla vozu, která budou tónována, naformátujeme si folie a provedeme aplikaci přesně dle technologického postupu pro danou folii. V případě, že automobil přijede znečištěný, můžeme ho umýt, ale tato činnost bude doceněna nad rámec původní nabídky dle náročnosti samotného mytí.

V případě, že je vůz už zatónován stejnou technologií, je potřeba odstranit původní folie, očistit skla a následně provést novou aplikaci. Cena odstranění původních folií není zahrnuta ve standardních nebo akčních cenách a doba aplikace se může úměrně tomu prodloužit.

Vůz předáváme spolu s instrukcemi, jak se k foliím v prvních dnech po zatónováním chovat.
(např. neparkovat nebo nejezdit v mrazu ihned po tónování, 24 hodin nestahovat okénka, která jsou čerstvě zatónovaná, apod.)

5. ZÁRUKA A POZÁRUČNÍ OPRAVY

Na aplikaci folií dostáváte záruku 6 měsíců, ale nemusíte mít strach.
Pokud se projeví nějaká vada na folii nebo aplikaci do 48 hodin od aplikace, provádíme obratem korekci zdarma v rámci záruky a po tomto časovém úseku již s foliem nejsou žádné problémy. Výrobce udává životnost folií až 5 let. Životnost je ovlivněna prostředím, ve kterém je automobil provozován.

V případě, že dojde např. k mechanickému poškození folie dětmi nebo ukládáním nákladu do automobilu, provedeme Vám výměnu poškozené folie za cenu jednotlivého skla dle aktuálního ceníku. 

Službu Tónování Břeclav provozuje Reklamní centrum s.r.o., zavedená reklamní agentura v Břeclavi, která je samozřejmě garantem kvality služby a také dostupností služeb jak v záruce, tak v rámci pozáručního servisu. 

Službu Tónování Břeclav provozuje Reklamní centrum s.r.o.

sídlo společnosti:

U Nemocnice 3372/8b
Břeclav 69002

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 96156.

NAŠE DÍLNA JE NA ADRESE

Bratislavská 3253/28, Břeclav

tel: 737 339 927
email: folien4all@gmail.com

 

 

NAŠE DALŠÍ PROJEKTY

SLEDUJTE NÁS